| Barbalata_Oana_1996 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. vreau sa incep scoala de soferi in Italia si nu gasesc nici un site pentru a putea face chestionare. Mentionez ca nu am gasit nici pe google play...cine stie un site va rog sa ma ajutati..multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Eu stiu site romanesc, de pe care invat si eu.in italiana nu am idee. daca totusi te intereseaza site-ul se numeste e-drpciv. ro succes!

2 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Contacteaza o scoala de soferi si iti vor da ei tot ce ai nevoie.Sunt cu 50 de ani inaintea noastra si in acest domeniu.

| blAster85 a răspuns:

Uun site romanesc nu iti va fi de folos in Italia inscrie-te la scoala si urmeaza cursuri.bafta