| BlackRose08 a întrebat:

love struck Am nevoie de ajutor! Vreau sa imi cumpar telefon nou si vreau sa fie qwerty cu touch screen. Si am gasit azi unul, dar nu ii gasesc pretul Samsung Tender. Ati putea sa ma ajutati si pe mine, sa imi spuneti niste telefoane in genul acestuia si sa fie pana in 800 de lei! :* Va multumesc anticipat. Ofer funda, voturi tot ce vreti numai sa ma ajutati! love struck :*:*

4 răspunsuri:
| Razvan03Andrei a răspuns:

Uita-te la magazinele din oras si vezi daca iti place vreunul la liber, daca nu poti sa iti faci abonement unde crezi tu ca este mai rentabil si ai cu cine vorbi in reteabig grin
Dupa aceea intri pe site-ul lor si cauti acolo telefoanele qwerty disponibile in magazinele lor si te decizi si tu.

| LoloSkate a răspuns:

Samsung GT-S5230 e cu touch screen.e doar 323 lei.sau daca vrei sa mai vezi altele uite aici http://www.compari.ro/telefoane-mobile-c3277/cu-touch-screen/...fundita plss

| Cezar2189 a răspuns:

Samsung gt-b 3410blushing uitete.hee hee