| Taramboaca_Vlad_Ionut_1988 a întrebat:

Am o adeverinta eliberata de o scoala de soferi din romania dupa absolvirea cursurilor de legislatie rutiera pt scuter stie cineva daca o pot folosi si in Malta stiu doar ca in Italia am circulat cu ea multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Pai tu trebuie sa stii legile de acolo, mergi la rutiera si intrebi, dar din moment ce adeverinta respectiva nu mai este valabil aici, nu cred ca o poti folosi acolo.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic adeverinta aia nu mai are valabilitate nici in Ro, asa ca cel masi sigur citesti codul rutier de acolo sa fii sigur, nu pe auzite, ca tu intri la belea