| cristi_1959 a întrebat:

Am o cunostinta care a facut scoala de soferi cu un instructor care nu ii explica deloc si tipa la el si vrea sa stie daca poate sa dea traseul cu un alt instructor, sala ar avea peste 10 zile de dat.

5 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Traseul se dac cu politistul de la rutiera nu cu instructorul se poate sa vorbeasca la scoala si sa schimbe instructorul sau alta scoala

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Contracost, bineinteles. Trebuie insa gasit instructorul/masina pentru examen si stabilit. Examenul se da pe o masina de scoala si cu politistul, instructorul de obicei nici nu sta in masina la examen, politistul luand pe traseu mai multi candidati.
Iar instructorul incompetent poate fi reclamat, daca nu se inteleg civilizat.

| aleksy a răspuns:

Si eu am patit la fel dar mi-am schimbat instuctorul dupa ce am picat orsu cu primul, dupa 2 saptamana mi-am luat altu desi dosaru imi era facut pe cealalta sc de soferi.deci linistitwinking

| TheLoveDoctor a răspuns:

Se poate, sa vb cu instructorul ei si sa-i explice situația

| Moni. a răspuns:

Buna, sora mea a dat examenul de conducere acum aproximativ un an si traseul l-a dat cu un alt instructor...deci,se poate.