| precious30 a întrebat:

Buna
Am dat acum o luna examenul auto(traseul). Politistul mi-a zis ca am picat si am fost tare demoralizata. As vrea sa merg maine sa dau sala dar m-am uitat absolu intamplator pe dosar si in dreptul rubricii "Traseu" scris "ADMIS".
Daca am promovat examenul nu trebuia sa pastreze dosarul?

Răspuns Câştigător
| rob1234 a răspuns:

Cand ai iesit din masina politistul nu ti-a dat o hartie unde era scris de el cate luncte de penalizare ai facut?

| precious30 explică (pentru rob1234):

Ba da. si aveam mai mult de 21 dar foaia aia nu o mai am. ce ar trebui sa fac acum?

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da.acum nu mai este necesar sa te inscrii iar pentru sala? te poti interesa la biroul circulatie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca erai admins primeai permisul acasa deja, ceea ce nu s-a intamplat presupun, deci a scris gresit pe dosar

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti merge direct la examen, iar la inscriere le spui functionarilor de acolo de greseala agentului.
E problema lor, o s-o rezolve ei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

P.S.: Daca esti admisa, nu doar ca ia dosarul cu el, inainte de a-l inchide face Z-uri pe aproape toate fisele din dosar, asemanator cu procedura de la BAC.

| Joker11 a răspuns:

Cand ai iesit din masina politistul nu ti-a dat o hartie unde era scris de el cate luncte de penalizare ai facut?

| GabiiTssu a răspuns:

Greseala de politist. Du-te si sesizeaza o sectie de politie.

| precious30 explică (pentru GabiiTssu):

Da...s-a dovedit a fi greseala lui si mie mai avea putin si imi statea inima cand am citit laughing