| gabitzu11 a întrebat:

Dau funda. Ce masina credeti ca e mai buna pentru ca vreau sa imi cumpar una, dar care e mai buna dintre Audi R8, BMW seria 5 GT sau Audi A6?

Răspuns Câştigător
| maryy a răspuns:

Mai nene, daca ai bani ia-ti R8, deoarece aia nu mai e masina, e bijuterie.Convenabil ar fi Audi A6, daca te referi la tipul cel nou, insa sincera iti spun ca nici tipurile putin mai 'vechi' nu sunt deloc proaste.Deci,in concluzie, ia-ti ce-ti doreste heart-ul tau! BMW, Audi marci super bune!happy

10 răspunsuri:
| IONYUTZ a răspuns:

Cea mai cunoscuta masina este vw passat w8 sau variant
Sunt mai bune si nu trebuie sa bagi bani in ea

| astra a răspuns:

Daca ai vreo 150.000 E ia-ti R8.

| Predator30 a răspuns:

Parerea mea Audi A6 ...Eu am un Audi A4 si sunt foarte multumit de el!

| elenyss a răspuns:

Daca aveai banii pentru un R8 nu intrebai pe un site unde predomina varsta de 16 ani. Nu mai visa gabitzule, pune mana pe carte!

| gabitzu11 explică (pentru elenyss):

Mersi. Si mie imi place si A6 dar ador R8. Oricum. Mersi. Ma gandeam ca o sa se zica A6. Ca din cele mentionate, A6 e cel mai convenabil.

| gabitzu11 explică:

Apropo, intrebarea a fost sa vad pareri. Si da, ma pun cu mana pe carte, ca mai am inca 4 ani pana la permis.

| elenyss a răspuns (pentru gabitzu11):

Spor la treaba in cazul asta!

| gabitzu11 explică:

Mersi.

| maus09 a răspuns:

BMW seria 5 gt