| Tiberiu4 a întrebat:

Am o lanterna power beam cu 5 leduri pentru bicicleta si ii trebuie 4 baterii de alea mici mici am luat de alea de ceas si sunt mari exista si mai mici decat alea de ceas? adica nu de alea mici de ceas de mana de alea lungi ca la telecomanda daca ati inteles pls sa stiu happy

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da exista. Du-te cu bateria consumata la magazin sau in piata si ii arati model sau daca nu ii ceri baterii R3 sau AAA asa se numesc si iti da vanzatorul stie despre ce este vorba dar este bine totusi sa ai modelul la tine fiindca nu stii de ce vanzatori dai!

1 răspuns:
| NorbertNorbert96 a răspuns:

Da, normal ca exista, intreaba la magazin, ca iti spun ei big grin