| moncho88 a întrebat:

Am o nedumerire...
Un italian care traieste in tara sa natala, poate face asigurare la masina lui in tara noastra pentru a plati mai putin?

Răspuns Câştigător
| my23ro a răspuns:

Un italian cu o masina cu numere de Italia nu poate face aigurare la noi in tara. Incepand de anul acesta se vor putea face verificari pentru masinile straine la noi in Ro, dar in nici un caz asigurari. Si iti raspund la aceasta intrebare pentru ca masina mea este cumparata si inmatriculata in Spania si stiu lucrurile acestea din experienta.

3 răspunsuri:
| aDiDaSxD a răspuns:

Da de ce sa nu poata face happy

| moncho88 explică:

Multumesc my23ro, ai dreptate!

| my23ro a răspuns (pentru moncho88):

Cu multa placere.