| Tisza_Andrei_1996 a întrebat:

Am o problema cu o motocicleta
Am o Honda VF1000F2 daca o pornesc merge perfect, dupa ce il opresc si incerc sa il pornesc din nou dea bea o invarte, am pus baterie nou, am schimbat RL-u de forta, am bagat ulei nou Am schimbat instalatia electrica si face la fel sad...Ma poate ajuta cine va?

3 răspunsuri:
| XtremeX a răspuns:

Periile de pe electromotor, sau vreo borna de pe baterie nu afce bine contact, ustiu ce sa zic, eu am patit la masina, si au fost periile, acum vezi tu.

| Koss01 a răspuns:

Are calculator de bord?

| Tisza_Andrei_1996 explică:

Are si ceva caluculatoare.E mai vechi din 85happy