| Tisza_Andrei_1996 a întrebat:

Am o problema cu o Honda VF1000F2
O pornesc o data merge perfect cum ai atins butonul... Daca dupa 2 minute o opresc si incerc sa o repornesc nu mai vrea sa invarta motorul, ..Am schimbat cablurile importante, am cumparat alt RL de forta nou, am schimbat bateria cu una noua ...Care ar putea fi problema?

4 răspunsuri:
| feng a răspuns:

Trebuie sa te duci la un service sa se uite la ea. si atunci vei afla.

| Tisza_Andrei_1996 explică:

Am fost la toti "specialisti " Si am schimbat jumate de motor ..si face la fel

| feng a răspuns (pentru Tisza_Andrei_1996):

Verifica supapa de chiulasa poate nu este inchisa bine.
verifica SUPAPA, TACHETI SAU ESTE BLOCATA UN SEGMENT DE PISTON.

| feng a răspuns (pentru feng):

Blocat*