| RbrtMarian a întrebat:

Am o problema cu un golf 5 1.6 mpi.Imi apar 2 martori galbeni in bord unul cu un volan g si unul cu o masina care derapeaza.Stiu ambele ce reprezinta dar motorul nu porneste, iar peste tot pe internet scrie ca ar trebui sa porneasca.Problema a aparut asa, peste noapte.Mare beleaua este ca sunt la ai mei intr-un sat mai retras si nu prea am unde sa o duc. Orice sfat sau metoda care ar putea repara problema este bine venita.

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Cred ca ti s-a aprins martorul ESP. Recomand o diagnoza imediata, chiar nu ai de unde sa stii fara asta care este problema reala.