| Cret_Samuel_1997 a întrebat:

Am o Skoda Octavia 1.8 20v 125cp, Nu mai trage cum tragea.
Eu cred ca sunt gata segmenti

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce culoare are fumul care iese de pe esapament? Negru sau albastru? Iti creeaza presiune in capacul culbutorilor? Daca da, sunt segmentii. Sunt doar niste pareri personale.La un service ti-ar spune mai clar care este cauza.Pentru ca sunt mai multe. Legat de distributie, alimentare.

| lpavel a răspuns:

Ai dreptate dar mai merge cateva mii de km si asa happy

| bzSteFaN a răspuns:

Nu mai trage cum tragea, nu mai merge cum mergea! Mai bine du-te la un service auto si iti vor spune ei tot ce trebuie sa stii!