| Vale24 a întrebat:

Am plecat astazi cu masina (vw polo 1.2 2002) si in bord aveam aprins martorul de la baterie si imi tiuia, dupa vreo 500 de metri am oprit, am verificat daca bornele sunt bine stranse, am vrut sa ma intorc dar s-a stins acel bec si s-a oprit tiuitul. Am mers cam 18 km (9 dus, 9 intors), acum daca o pun pe pozitie are acel martor aprins, dar dupa ce merg putin cu ea se stinge.
Stie cineva care este problema si cum as putea sa o remediez?

1 răspuns:
| CrazyLOW a răspuns:

Problema este la o deoda.
Nu te ingrijora, nu e mare problema se remediaza repede asta. Nu costa mult.
Cu placere!