| ___49Ga a întrebat:

Am primit cadou o bicicleta Texo 600 sport second hand luată din Germania și am o problema cu suspenia de pe față fin extrem de moale ca exemplu când iei o bordura simți cum furca ajunge la final

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ăla care a vândut-o știa de ce vrea să scape de ea. Probabil reparația costă prea mult. Întreabă la un service. Dacă am dreptate, mai bine cumperi o furcă nouă.

| DaniTIRB a răspuns:

Pff, du-te cu ea la o persoana care repara biciclete, probabil o sa te rezolve. Partea aceasta cu suspensia ca e foarte moale poate avea multiple cauze. Chiar daca gasesti radacina problemei, s-ar putea sa nu poti sa o repari singur.