blonda_suprema
| blonda_suprema a întrebat:

De-a lungul vietii, care a fost cel mai stupid cadou si de la cine? Eu am primit acum cativa ani o geaca de piele, model foarte vechi cu maneci bufante si banda starmta la mansete si la fel era si geaca, bufanta si banda stramta jos. Era de la second hand luata de soacra mea si daruita mie la o zi de nastere. A, si am mai primit de la o prietena un tricou pe care i-l daruisem cu un an in urma la ziua ei si acum mi l-am primit inapoi.

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Eu sunt supraponderala si de aceea cele mai deranjante cadouri pe care le-am primit au fost cele care vizau problema mea... cantar de baie, carti cu diete fantastice, retete culinare fara calorii, medicamente minune... Mai nasol era ca parintii mei mi le faceau cadou de Craciun... Era mai bine sa-mi spuna direct - Da mai slabeste si tu!

3 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Am primit un mos craciun cu un fel de "agrafa"infipta in cap! dar nu e stupid...ci amuzant!happy

| JayLeno a răspuns:

Draga clau2toma nu dispera, geaca cred ca este model "bomber jacket" asteapta putin, moda retro revinehee hee

| alexutzza_3733 a răspuns:

O bluza oribilalaughinglaughinglaughingluz de la cine ai primit u acel mos craciun?laughinglaughinglaughing