| paulmicutz a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Cum este intretinerea la un audi a4 din 2009-2010, motor 1798 cm3 si 160 cp.Ma refer la piese, si la asigurare.

1 răspuns:
| CaLyStuu a răspuns:

Audi mai mult e o masina eleganta, dar scumpa. Adica de intretinut ai de dat bani pe piese daca cumva se strica. Si cat despre carburant, e putin mai mare consumul. Cel mai bine, daca optezi pentru o masina din 2009 - 2010, ia-ti un golf 6. Recomand masina fiindca e ieftina la piese, dotata cu detoate ( ca si la audi ) si e si rezistenta la drumurile romanesti, nu trebuie sa iti faci probleme pentru piese.