| alyenculta a întrebat:

Am si eu o intrebare! Daca am picat traseul, cand pot da iar sala dupa 15 zile lucratoare?

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da! Indiferent de cate ori ai picat dupa 15 zile nu cum spun altii ca dupa o luna daca ai picat de nu stiu cate ori. S-a terminat cu chestia aia demult. Poti da chiar in a 15-a zi dupa ora 12! Bafta data viitoare!

| negru30 a răspuns:

Cand duci dosarul iti spun ei

| reteteculinare a răspuns:

Dupa ce trec cele 15 zile lucratoare te poti duce urmatoarea zi.

| reteteculinare a răspuns:

Cu totul se calculeaza happy

| InTeRacTive a răspuns:

Depinde de cate ori ai picat daca ai picat de minim 5 ori poti si dupa o luna sal dai iar dar daca l-ai picat odata de doua ori cam asa 15 zile lucratoare sper ca te-am ajutat! bafta la scoala de soferii

| alyenculta explică:

Va multumesc!

| alyenculta explică:

Vreau sa stiu cum de calculeaza astea 15 zile. cu tot cu weekend sau doar zilele lucratoare?