| SkizzoPlus a întrebat:

am dat sala acum 3 zile si am picat, traseul il am pe 16 ianuarie. Ca sa dau sala iar, ma duc unde m-am programat prima data si ma reprogramez pentru sala, sau dupa 15 zile lucratoare ma duc sa dau sala fara programare? Ca am inteles ca dupa 2 saptamani poti da iar sala.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, la Serviciul de permise.

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da, procedura e aceiasi!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti da examenul teoretic oricand pana la data examenului practic. Te duci si te vor reprograma peste 15 zile.

| SkizzoPlus explică (pentru Ioandelasal):

Dar pentru a ma reprograma trebuie sa am duc tot in acelasi loc unde m-am dus si prima data sau ma duc direct la sediu unde dau sala?

| mgtow a răspuns:

In 16ª zi poti da din nou examenul PC si te vor reprograma dupa cateva zile, saptamani sau chiar o luna pana la examenul de conducere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un telefon in Pipera!

| remusRobaly a răspuns:

Da,după 2 săptămâni poți da sala iar.

| SkizzoPlus explică:

Pentru a ma reprograma ma duc tot la politie unde m-am programat prima data sau ma duc direct la sediu unde dau sala?

| Ioandelasal a răspuns (pentru SkizzoPlus):

Da, la Serviciul de permise.