| DidiChanx3 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care se pricep la tunning interior, cam cat m-ar costa o astfel de modificare? ma intereseaza pentru un Mitsubishi Lancer, vreau sa ii dau un alt aer si sa ii schimb scaunele bordul si interiorul usilor ca si in imagine aproximativ :)

https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Gasesti cam greu asemenea interior, dar ca idee undeva intre 750 si 1000€

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Deci tu ce vrei sa stii? Cat te costa piesele sa schimbi interiorul din unul negru in unul crem sau ce anume?

| DidiChanx3 explică (pentru OldSoul):

Da, un pret aproximativ

| OldSoul a răspuns (pentru DidiChanx3):

Gasesti cam greu asemenea interior, dar ca idee undeva intre 750 si 1000€