| Ionut082004 a întrebat:

Am si eu o problema cu aceasta navigatie auto https://www.autodrop.ro/volkswagen-7-inch-1-
A mers fara probleme de cand o am dar in ultima saptamana a inceput sa imi faca probleme, in timpul mersului mi se taie curentul la ea.
In momentul de fata dupa ce s-a repetat acest lucru de cateva ori navigatia nu se mai aprinde.
Aveti idee de la ce ar putea fi?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"aceasta navigatie auto. in timpul mersului mi se taie curentul la ea..de la ce ar putea fi?"

e un indice clar a/ale unui/unor contacte slabe/imperfecte. De scos aparatul din rack și de verificat