| MarinusDragoi a întrebat:

Salutare!
Ce părere aveți despre navigația de mai jos (am lăsat link). La ce specificații are, s-ar mișca bine, calitate sunet? Și dacă o are cineva, poate îmi spune dacă radio funcționează ok, se pot schimba luminile după interiorul mașinii,?

Mulțumesc!

https://www.emag.ro/......DP4TW3MBM/

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă scrie pe ea Volkswagen (și scrie) nu poate decât să fie excelentă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Am schimbat 3 navigatii si iti spun sincer 2gb ram nu e mult. O sa se miste greu cu timpul si o sa fie enervant ( nu cred ca e originala ). Prima data mi am luat cu 1gb ram si era groaznic, acum depinde de cum o folosesti, eu tin waze-ul pe split screen cu vag dpf si Youtube in fundal si poate de aceea mergea greu. Am luat una cu 4gb ram si merge brici. O am de 3 luni si nu am avut probleme cu ea. si am dat tot asa 1400 cu tot cu camera de marsarier.