| scorpionalb a întrebat:

Am si eu o problema la un scuter scarabeo aprilia 150 imi bag apa in baia de ulei am schimbat toate garniturile le-am pus noi si tot o baga ce are?

1 răspuns:
| 34588773 a răspuns:

Nu-mi dau seama daca motorul de scuter are chiuleasa pentru ca aceasta ar fi motivul scurgerii de apa pentru ca are marginile corodate si garnitura nu face fata dar, daca nu are chiuleasa tot are un capac ce tine stransa garnutura si aceasta este corodata sau cel putin cateva gauri.