| Stanila_Mihai_1998 a întrebat:

Am si eu un amplificator in phase ipa 400 si vreau sa leg un subwoofer pe el ce subwoofer merge sau de cati watti merge?

3 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Sal nu ai spus cati v-ati scoate la 2 ohmi, la 4 ohmi. eu iti recomand un woofer de bobina dubla si wati rms sa aiba undeva la 500-400, restul depinde cum e montat si setat amplificatorul si playerul.desigur conteaza mult tipul de incinta care il vei folosi, eu iti recomand "bandpas-system"sunt cele mai bune si nu trebuie sa bagi multa putere ca sa iti vibreze.bafta.

| blAster85 a răspuns (pentru blAster85):

Watts.

| Stanila_Mihai_1998 explică (pentru blAster85):

Nu stiu cati watti are de aia am si intrebat