| Alinutz1997 a întrebat:

Am si eu un golf 4 1.9 tdi ALH. Nu stiu daca e o intamplare sau nu, dar dupa ce am schimbat kit-ul de ambreiaj+volant ( tot kitul SACHS -exact ca ala cu care a venit masina din fabrica ) uneori la pornire, motorul porneste, se aude un huruit ciudat, merge urat vreo 3 sec si se opreste( moare motorul )
Chestia asta se intampla doar cand pornesc si e cald motorul si nici atunci nu chiar tot timpul!

Stie cineva care ar fi problema?

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Rulmentul devpresiune l-ai schimbat? Ai put ambreiaj tot cu masa dubla, nu?