| inparcare a întrebat:

Am si eu un modulator...pentru masina...si ascult de pe el radio cu muzica mea de pe stick sau SD, problema este urmatoarea, melodiile sunt amestecate si se repeta.

1.Ce as putea face sa nu se mai repete

2.Ce as putea face sa nu mai fie amestecate piesele

V-as ruga frumos sa imi dati un raspuns pana pe data de 20, deoarece am nevoie de modulator...plec la mare si vreau sa ascult muzica cum trebuie

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

1, Stergi dubluriile
2, Schimbi titlul melodiilor cum le ai pe foldere poti sa pui cate o litera/cifra pe fiecare clip in parte din acel folder.