| Fernando9Torres a întrebat:

Buna all!
Mi-am cumparat recent un radio la masina( http://i61.tinypic.com/70jn7r.jpg] ) si un Modulator MP3 Car Kit( http://i62.tinypic.com/snkvax.jpg ) problema e urmatoarea:
Cand pun muzica pe modulator(prin stick) se aude bruiat(doar vocea,instrumentele, nu) de ce? :| e inervat parca a ragusit :(. FUNDA

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pe alt receptor cum se aude? Oricum, sunt cam „pocnitori" modulatoarele astea. PS: văd că radioul are intrare de USB; la ce naiba ai mai dat bani și pe modulator?!?

| Fernando9Torres explică (pentru mihai69):

Nu are intrare de USB, e pentru ceva cablu de date

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauta sa redai prin alta metoda muzica.
La ce ecran are radio, probabil suporta si format video. Trebuie sa citeasca ceva, card, USB, CD/DVD...
Cu modulatoarele e la ghici, eu am avut acum 6 ani modulator identic cu cel din imagine si se auzea fenomenal, in multe masini cu CD/MP3 din fabrica se auzea mai bine cu modulatorul meu decat cu un CD.