| Calin_Marius_1994 a întrebat:

Am un audi a 5 2010 și vreau să îi schimb volanul cu unul mai nou, tot de la Audi, mai exact de la 2012 întrebarea mea este o să funcționeze comenzile standard pe care le am în volan?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă cele două volane au EXACT aceleași comenzi și conectori, no-problem. Altfel se complică lucrurile...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Decit sa mai bagi bani in ea vinde o ca e veche are 13 ani si polueaza, iar impozitele pentru masini vechi se vor dubla anul acesta asa ca scapă de rablă

| OldSoul a răspuns:

Daca acum ai volan cu buton mode, trebuie sa cauti alt volan care sa aiba tot butonul mode, si ar trebui sa se potriveasca fara probleme.