| RaVuL a întrebat:

Am un Audi A4 1996 Motor 1.6 benzina.
Nu stiu ce euro ii cum pot afla si emisia de gaze trebuie facuta la service
Care stiti ce euro ii?

2 răspunsuri:
| Muci99 a răspuns:

Am gasit un audi a4 tot din 96 cu motor 1.6 pe benzina care este euro 2 . Iar emisiile de gaze le poti afla daca te duci la un service sau cand faci itp-ul ... sper ca am fost de ajutor.

| ClausWRP a răspuns:

Masina are catalizator Euro 2. Chiar daca ai emisii de gaze f bune asta nu inseamna ca o sa fie incadrata la euro 3. Conteaza tipul de catalizator care a fost montat de fabrica.