| Alin_Soare_1994 a întrebat:

Am un Golf4. acum cateva luni a intrat unu in mine. n a fost asa grav
Mi a infundat aripa si m-a bagat putin in bordura, mi-a ros buza la jante
Am facut masina, dar nu stiu de ce imi trage dreapta, am facut geometria de doua ori, e in parametrii verzi
Am schimbat bascula dupa dreapta fata fiindca unu de la geometrie mi-a zis ca ar fi stramba si nu iese geometria dar nu era asta. era piulita de de la bialeta intepenita, pana la urma am facut o doar ca trage dreapta si freaca ceva (cei de la geometrie au verificat daca s rulmentii sau daca freaca in aripa sau ceva)

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca chiar ai tot in regula nu-ti ramane decat sa faci rocada rotilor din fata.

| BebiTheKing a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu un specialist in masini sau cu un service auto bun

| Cîrstea_Ionuț_1997 a răspuns:

Plăcuțele de frână.