| Meganos a întrebat:

Am un megan 2 din 2005, cine stie unde e tubul de evacuare la aer conditionat, deoarece nu se elimina condensul si a-mi intra tot in partea dreapta jos in masina.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In cartea tehnica a masinii, nu e nicio schema de genul asta? Ar trebui sa fie.

| Meganos explică (pentru ardnaxur1961):

Nu mai am cartea masinii, si ca sa nu ajung la service, doream sa fac treaba eu pe o rampa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cauta pe Google cartea tehnica pentru tipul exact de masina pe care il ai. O gasesti in PDF, cred. Eu am cautat si am gasit pentru diferite masini.