| Marinescu_Sorin_1972 a întrebat:

Am un mercedes w 212, cumparat de nou in 2017 si vreau sa mut volanul de pe dreapta pe stanga, stie undeva unde pot face acest lucru? Am fost la reprezentanta in Valcea si Pitesti dar mi-au spus ca ii depaseste problema.

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Încercați la București, dacă nu în Germania. Trebuie cumpărat și un tablou de bord pe volanul pe stânga. Oglinzile schimbate. Sincer, cu ma operă, piesele necesare ați cumpăra altul la mâna a doua cu volanul normal.