| floreavlad a întrebat:

Am un mp3 player pe masina si tot face figuri nu se aude muzica in boxa decat la volumul maxim si se aude foarte incet... o perere ceva?

Răspuns Câştigător
| agentulagent a răspuns:

Salut, raspunsul este mult prea sigur. Ti-au facut scurt niste fire si de asta la maxim se aude foarte incet. Incearca sa remediezi cat mai repede situatia ca sa nu ai dupa alte complicatii.
sper ca te-am ajutat
fundita. bye

3 răspunsuri:
| Adryan2012 a răspuns:

Nu sunt conectate bine firele, poate sunt conectate bine dar nu fixate sau mp3 playerul nu este compatibil (se mai intampla)... funditaaaaaaa plzz laughing

| floreavlad explică:

Da dar din senin imi face figuri, pana atunci se auzea.thinking oara de la trepidatii?

| floreavlad explică:

Mersi cred ca asta e