| cristianorudi7 a întrebat:

De aproximativ 2 luni, pc-ul meu se aude foarte incet, in special muzica. Cand dau volumul la maxim, se aude ca si cand ar fi la mediu. Cauza problemei poate fi si de la boxe? Deoarece cand le mai misc ba se aude intr-o boxa, ba in alta, dar tot incet se aude. Ma rog, nu stiu ce as mai putea incerca, va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| CenturyChild a răspuns:

Probabil nu fac boxele contact cum trebuie (ma ales daca sunt mai vechi sau mai fragile). Incearca sa pui o melodie la maxim si cat timp se aude melodia sa tot misti de boxe (si de firele care se duc de la boxe spre calculator in special) pana se aude cum trebuie si pe urma le lasi asa si incerci sa nu le mai misti big grin.