| mgtow a întrebat:

Am vazut intr-o imagine ca sa scoti acea chestie de la aer aconditionat cu 2 surubelnite faci palanca si iese afara oare se rupe? La un renault megane sport coupe, si butoanele care sunt bagate la temperatura cum le scot?

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa dai masca de la bord jos si sa le desfacu cu mana, daca nu ai experienta cu 2 surubelnite risti sa le rupi clemele. Daca ai si butoanele de dat jos oricum este mai bine sa desfaci masca fiindca timpul vei constata ca este acelasi pana prinzi clemele si etc cu timpul care il,, omori" desfacand masca!