| SasukeCS2 a întrebat:

Am voie sa circul cu o masina destinata competitiilor sportive?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Desigur atat timp cat e inmatriculata legal. Baietii aia cu masinile din campionatul national de raliuri cirucula cu ele fara probleme pentru ca sunt inmatriculate

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu, nu ai voie.
O să primesti amendă.

| Sofer a răspuns:

Desigur, daca e inmatriculata poti circula fara probleme.

| AnaRadu a răspuns:

Nu.;]] Nu ai voie sa te crezi la raliuri pe strazi, doar in locuri special amenajate. Daia fac aia intreceri pe pistele alea mari si speciale, de la vezi tu la TV. happy

| wasambi a răspuns:

Salut! Atat timp cat este inmatriculata cu numere de strada, si are toate actele in regula, de ce nu? happy N-am intalnit pana acum o regula ce priveste acest lucru.