| Stefanastefaniastefana a întrebat:

Hei... Voi cum faceti fata competitiilor? Ma refer la cele sportive

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

In afara de cateva meciuri oficiale de handbal juniori si niste meciuri de tenis la turnee de amatori, nu am participat la alte competitii. Inainte cu 2-3 ore de meci imi iau cateva minute, poate chiar zeci de minute in care ma gandesc ce urmeaza sa fac, imi fac, oarecum, un plan, imi pun in gand sa joc relaxat si astfel scap de o parte din emotii.

| immortalfaith a răspuns:

Mult antrenament, emotiile ajuta performanta

| ddan821 a răspuns:

Sincer..cu s*x inainte de competitie, sau mastur**re, asta ma relaxeaza pe mine