| Ady28 a întrebat:

Am vorbit cu cineva si imi aduce un autovehicol din Germania ce taxe ar mai trebui sa platesc la el, el find pe benzina si ce inspecti in servis ar trebui sa fac la el si cat m-ar costa masina e un golf 5?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta trebuia pe el sa il intrebi de taxe, tu crezi ca noi stim? Nu stim, caută pe google.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Dai cat vrei, ce ne intereseaza pe noi daca pe tine nici capul nu te doare ca nu stii nici ce masina, nici ce an, nici cati ani ai, nici nimic. Nimic nu stii, vrei sa stim noi tot.

| Pool77 a răspuns:

Daca-l aduci din Germania, trebuie sa-l inscrii.
Sa platesti taxa de inamtriculare, asigurare etc.
Daca e golf 5 atunci probabil e Euro 4, conteaza puterea motorului si emisiile Co2 mai mult.