| fanezodo a întrebat:

Are ceva dacă îmi fac asigurare doar pe seria de șasiu? Nu am încă talon și nr de înmatriculare din ro

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Așa se face asigurarea in vederea înmatriculării și eu perfect valabilă. Poți cere după înmatriculare asiguratorului sa completeze și Nr de înmatriculare

| adryang78 a răspuns:

Nu e nicio problemă. Se face asigurare în vederea înmatriculării, e perfect valabilă și după înmatriculare. Are același preț ca asigurarea standard, doar că nu este trecut numărul mașinii.