| Ph3nomen a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un mountain bike dar nu gasesc decat din acelea foarte scumpe. Ajutati-ma sa-mi gasesc unul mai ieftin pana in 700 lei si dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mirciu1234 a răspuns:

Cauta la second hand sau http://www.okazii.ro/biciclete/mountain-bike/

2 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Iti poti cumpara un dhs aventure modelul nou 2013, costa 650 lei
SPECIFICATII tehnice:
Cadru: 460x510 mm, otel
Furca: Suspensie
Janta: 26''x36H, dubla aluminiu
Frana: "V" brake aluminiu
Foaie: 28x38x48T
Pinion: 7V Shimano TOURNEY TZ21
Schimbator fata: Shimano TOURNEY TZ30
Schimbator spate: Shimano TOURNEY TX35
Manete schimbator: Rotative Shimano TOURNEY RS35
Funda?

| GamaC a răspuns:

Dacă vrei am eu MTB Velors. Echipamente Shimano. Suspensie dublă profesional. Jante duble profesionale. Cauciuc Enduro. Cadru oţel. Dacă vrei cu 850 lei. vrei?