| BotRotund a întrebat:

Astazi 22.09. 2021 am dat sala, l-am luat cu brio si m-am programat pentru examen de la calculator. Am plecat de acolo fericit si am uitat sa trec cu dosarul sa imi fie semnat si trecut Admis. Intrebarea si nelamurirea mea este : Este vreo problema daca ramane nesemnat? Trebuie sa merg inapoi neaparat sa il semneze cineva de la politie sau pot sa merg cu dosarul asa cum este si sa stau linistit la proba practica?

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Atât timp cât programarea pentru proba practică a fost un succes, a apărut pe verde, asta înseamnă că ești în regulă și în data respectivă vei susține examenul. Cât despre semnarea in dosar, nu as putea să-ți zic daca e o problema reală. Suna-ti instructorul.
Oricum, examinatorul are fisa ta (pe spatele fisei de examen, are numele și prenumele tau, CNP, anexa de la chestionar, rezultatul, restricții (daca e cazul) + cele 3 poze instante care-ți sunt făcute în timpul probei teoretice.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari pentru sala si SUCCES la traseu!
Bineinteles ca este o problema mare ca nu-i semnat si inregistrat.
du-te inapoi!

| BotRotund explică (pentru Violleta2022):

Multumesc frumos. Este inregistrat. Dar in caseta cu "Proba teoretica" (admis/respins) cat si "semnatura lucratorului", aceste 2 casete fiind libere. La ele mă refer...

| Sophieka a răspuns:

Te duci maine inapoi sa ti-l semneze!

| BotRotund explică (pentru Sophieka):

Nu cred ca pot. Doar luni-Miercuri e deschis din ce stiu eu.