| Constantin_Marius_1998 a întrebat:

Astăzi m-am urcat in masina, masina era in viteza, am pornit o cu ambreiajul călcat si a inceput sa o ia la goană. mentionez că frâna de mână era trasă. nu înțeleg ce s-a întâmplat. orice părere e bine venită.

2 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Ai avut halucinatii. Nu are cum sa o ia la goana fara sa accelerezi, in cel mai fericit caz va merge cativa metrii apoi se va opri motorul.

| TCosminn a răspuns:

Parerea mea e sa nu te mai urci in stare de ebrietate la volan.