| RobertVasileAlexandrescu a întrebat:

Azi am admis examenul practic auto, cand si unde o sa vina permisul? Pot sa-l ridic direct de la posta de la drpciv?

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

In termen de 2 săpt vei primi în cutia poștală o hartie cu care va trebui sa mergi la oficiul postal menționat pe hârtie. Cel puțin la mine asa a fost

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vai de capu tau! Ai condus la fel cum scrii? Alt pericol pe sosele.

| RobertVasileAlexandrescu explică (pentru darrio2007):

Hahahahaha

| darrio2007 a răspuns (pentru RobertVasileAlexandrescu):

Cu asta m-ai convins ca am dreptate.

| Sonia822 a răspuns:

Sper sa-ti trimita si o carte de gramatica, si sa nu conduci la fel cum scrii, ca faci accident happy