| RobertVasileAlexandrescu a întrebat:

Daca am luat examenul auto, ma pot duce personal sa imi iau permisul sau trebuie sa-mi vina prin posta? Eu as prefera sa pot sa il iau personal de la drpciv.

Răspuns Câştigător
| Potirniche_Andreea_1999 a răspuns:

Mie mi-a venit prin posta. Am inteles totusi ca daca ai nevoie de el urgent poti face cere sa il iei personal, de si mi se pare un proces complcat si inutil daca nu este un caz exceptional. Plus, este amuzanta asteptarea, cand trebuia sa imi vina am deschis posta mai mult decat am deschis o in toata viata mea. Si fix cand voiam sa ma duc sa intreb de permis m-a sunat curierul ca are plicul si trebuie sa mi l dea mie personal.

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Stai ma liniștit că vin repede prin poștă

| RobertVasileAlexandrescu explică (pentru zilog):

Ma gândeam ca pe timpul pandemiei poate intarzie

| Digikey a răspuns:

Si eu vreau sa ploua cu bere dar nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine prin poștă.