| Balaui_Majd_1999 a întrebat:

Salutare, am fost admis la examenul practic de condus in 13 martie, dar am lipsit din tara pana azi, acum trebuie sa merg la drpciv sa-l ridic?

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi venit un aviz / scrisoare / instiintare ca nu te-a gasit acasa sau ca trebuie sa te duci sa il ridici. Pe baza acestui plic te duci la posta unde scrie acolo si intrebi. Daca nu ti-a venit nimic, trebuie sa te duci la drpciv sa vorbesti cu ei.