| Rάđü a întrebat:

Bicicletele de la Real si Carrefour sunt bune?

Răspuns Câştigător
| 1Costi1 a răspuns:

Nu

5 răspunsuri:
| ALEx_7862 a răspuns:

Sunt bune ma depinde cum stii u sa o intretiilaughing prima mea bicicleta e ruginita dar are si 8 ani... dar mai am una care e de 3 ani si e nou-noutzahappy

| Petronela a răspuns:

Cred ca da

| luSi_5044 a răspuns:

Depinde ce Bicicleta vrei thinking
Eu mi-am luat o bicicleta anul trecut si o mai am si acum, e ca si noua...
Atentie! uitate bine la ele.; verificale sa fie in regula. fara rugina... sa te uiti cu mare grij happy

Sper ca te-am ajutat
Bafta!

| bia3anca97 a răspuns:

Da sunt foarte bune. eu de acolo mi-am luat cu 400 lei si e super merge bine si nu se strica!big grin

| Rάđü explică:

Le-ati luat de la Real sau Carrefour?