| CaNdrEaMIhaiTzA a întrebat:

Sunt bune bicicletele dhs aztec?

Răspuns Câştigător
| laserworld a răspuns:

Nu,si prea scump...da dhs preturile depaseste acuma preturile de producatoare de marca...in loc de aztec mai bine direct gt.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chinezi nu te baza mult.

| CaNdrEaMIhaiTzA explică (pentru mgtow):

Pentru cultura ta generala sa stii ca am dhs elan impulse de 2 ani si este foarte buna la downhill.(din propria mea experienta)

| mgtow a răspuns (pentru CaNdrEaMIhaiTzA):

Frana pe disc sau in forma de V?

| CaNdrEaMIhaiTzA explică (pentru mgtow):

Frane pe disc.Am sabotii ca noi si are 2 ANI! Nu mi s-a stricat pana acuma nimic la ea.

| CaNdrEaMIhaiTzA explică (pentru CaNdrEaMIhaiTzA):

Da, o am de 3 ani bagata la freeride... si ii pe sfarsite. sad laughing