| ZoLd a întrebat:

BMW 320d e46
Mercedes c220
Voi ce a ti alege?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

BMW-ul pentru taxe.
Daca nu era impozitul exagerat, mergeam clar pe C220.

9 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

BMWwinking
Are alt gust...in BMWwinking

| goguPatent a răspuns:

Alegerea nu cred ca e asa grea.

Vrei sportivitate de la o masina BMW.
Vrei confort maxim Mercedes.

| chioscuta a răspuns:

Mercedes c220 pentru ca e mai eleganta si mai putin alergata

| addy200 a răspuns:

Mercedes toată ziua

| Alex1992buc a răspuns:

Se scrie "ati alege", analfabetule. Nu mi-as lua o masina sub 15000 eur daca mi-as schimba masina curenta, asa ca nu aleg niciuna dintre cazanele aste vechi.

| relian a răspuns (pentru Alex1992buc):

laughing omu nu a spus ca o sa cumperi tu cazan, a spus ca el ar vrea, iar cei de pe aici care vor, sa isi spuna parerea.Eu asa cred, la asta se refera intrebarea.Adevaru e cine nu ar vrea masina noua, dar pana la urma merge si un cazan laughing.Tu ce cazan ai de spui daca ar fi bla bla peste 15 mii?

| goguPatent a răspuns (pentru relian):

Ti-ai cam incalcat crezul... stii tu, ala cu "raspunde celui care te-a intrebat, nu te mai lua de raspunsul altora"

| relian a răspuns (pentru goguPatent):

Eu cand intru la cineva in afara celui care pune intrebarea, vorbesc cat mai frumos si daca e chiar imi cer scuze ca intru si eu in discutie.Nu am spus ca eu nu am intrat intr-o dicutie,dar nu am venit ca bolavanu ala sa fac omu prost,sa-i spun ba habar nai,nu stii nimic si esti analfabet si alte cacaturi de genul asta.
Cand cineva vine si vorbeste cu mine frumos, imi spune uite frate aici nu e asa cum spui, uite eu asa cred ca este, sau uite daca cauti in X loc o sa vezi ca nu e cum spui tu, atunci jos palaria, nu am cum sa ma iau de om asa aiurea sal injur sau mai stiu eu ce.Ba daca e poate cai si multumesc, sau cel putin spun ok asta e ai dreptate.
Dar cand cineva intra peste mine si incepe sa ma faca prost, sau ca dau raspunsuri aiurea, cas analfabet si etc asta este comportament de stana, poate nici acolo oamenii aia nu se poarta asa.Deci daca vrei sa dai un raspuns bun si stii ca esti bazat raspunde celu care intreaba. Apoi daca vezi pe cineva,care da un raspuns gresit,poti intra civilizat,vorbesti frumos ii arati ca greseste si la fel spui la revedere bla bla,nu ba prostule,ba analfabetule laughing ces frate apucaturile astea, unde ati invatat voi ca asa trebuie sa porti o discutie cu cineva? In sf stii, eu nu-s curios ce cred altii despre mine, atata timp cat eu stau in banca mea, cat vorbesc cu oamenii frumos si ma simt bine, restul nu-s curios.Deci eu nu am nimic cu tine sau cu oricine de pe aici, nu am pentru ca nu imi dai tu ceva mie si nici eu tie, nu ne cunoastem, deci eu respect omu cum este, daca si el face la fel.Ca mai glumim o facem cand este cazu.Cam asta e.Acum vad de ce ai spus asta laughing sincer ma amuzat raspunsu lui, aia cu cazanu bla bla si de aia am spus si eu, ceva in sensu sa fac sa para amuzant.Nu cred ca am jignit pe respectivu cu ceva.O zi buna happy

| Em4nuel0Emmy a răspuns:

Mercedes