| anonim_4396 a întrebat:

BMW X6 sau Range Rover?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ford Edge

| relian a răspuns:

Nu ai spus ce an si ce model de la Rover.Asa ce sa compari sau ce poate cineva sa spuna.Zii si tu exact anul si ce model, ce motoare ce CP etc.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Tu vrei sa stii la care poti ajunge la pedale sau ce?

| August99 a răspuns:

Audi

| aCek1ng a răspuns:

Range Rover. Te protejeaza mult in cazul unei coliziuni fiind o masina mai "solida".

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

O masina pentru colecționari și cu istorie e numai clasa g de la Mercedes restul e cancan

| Argelean a răspuns:

Salut,eu iti recomand Range Rover deoarece are mai multe dotari decat un X6!

| suntserios a răspuns (pentru Argelean):

Si care ar fi dotarile pe care la are Range Rover si nu le are x6?