| GabrielusRacing a întrebat:

A dat cineva de curand traseul (proba practica) pentru a obtine permisul categoria B in Cluj Napoca? Cat ati asteptat intre proba teoretica si cea practica? Cum sunt examinatorii din Cluj Napoca? Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Discuta cu cei care asteapta sa obtina B cand mergi la orele de teorie si ei stiu pentru ca mai aud de la altii.

| Bybanu a răspuns:

Eu am dat pe 25 luna asta sala si sunt programat la traseu abia pe 18 dec. Bucuresti!

PS: cred ca difera de la oras la oras