| geoconstanta a întrebat:

Bună ziua! Am avut proba practica(traseul) care din păcate l-am picat... Acum ca să ma duc sa ma reprogramez la traseu trebuie sa mai dau odată proba teoretica? Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mai trebuie sa sustii proba teoretica. In schimb trebuie sa mai faci cel putin 6 ore de conducere, pana la data cand esti reprogramat pentru proba practica si sa ai adeverinta ca le-ai facut.

| geoconstanta explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc mult pentru raspuns!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| 1234568807 a răspuns:

Nu, dai traseul din nou, proba teoretica nu ai de ce sa o mai dai daca ai promovato